4 nejlepší veganské matrace pro rostlinnou postel v roce 2023

By | August 3, 2023

Redaktoři Good Trade podporují produkty, které jsme osobně prozkoumali, otestovali a skutečně milujeme. Přečtěte si více o naší metodice a obchodním modelu zde.

Tam, kde chytneme naše zzz, strávíme třetinu svého života – proto doporučujeme investovat do toho nejlepšího z nejlepších, pokud jde o matrace. Většina matrací obsahuje pěnu na bázi ropy, toxické zpomalovače hoření, pesticidy a další plyny/chemikálie, které mohou být nebezpečné pro naše zdraví, zejména noc co noc. Místo toho se můžeme rozhodnout pro veganské, zcela přírodní matrace, které zajistí dobrý a zdravý spánek, aniž bychom poškozovali lidi, planetu nebo zvířata.

Našli jsme čtyři veganské matrace, které vám zaručeně zajistí ten nejlepší spánek. Žádný neobsahuje vlnu ani vedlejší produkty živočišného původu a všechny jsou vyrobeny v USA. Tyto značky milujeme také pro jejich vynikající služby zákazníkům, možnosti financování a udržitelné materiály.

Hledáte další možnosti? Podívejte se na naše průvodce ekologickými a ekologickými matracemi! A nezapomeňte to završit nějakou útulnou organické podestýlky.


Celkově nejlepší | Nejdostupnější | Nejlepší vyrobeno v USA


Nejlepší pro | Standardní nebo potahové veganské matrace
Materiály | 100% organický latex s certifikací GOLS, organická bavlna s certifikací GOTS
Funkce | 100 noční zkušební verze, 25letá záruka, doprava a vrácení zdarma, ruční výroba v USA, možnosti financování, refundace, veganská certifikace
Nabídka produktů | Twin, Twin XL, Full, Queen, King, California King
Cena | 1 399 – 3 199 USD

Avokádové matrace pocházejí z udržitelných zdrojů, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyráběné (a ručně všívané) v USA. Veganská matrace Avocado je vyrobena z 1 414 kapesních podpůrných spirál, organického latexu s certifikací GOLS a organické bavlny s certifikací GOTS z Texasu. Se 100denní zkušební dobou, dopravou a vrácením zdarma, 25letou zárukou a možností měsíčních plateb je zákaznický servis značky na špičkové úrovni, stejně jako kvalita matrace. Můžete být v klidu, když víte, že při výrobě vaší matrace nebyla použita žádná vlna ani živočišné produkty. Je dokonce certifikován organizací Vegan Action (The Vegan Awareness Foundation) v Richmondu ve Virginii, A PETA schváleno.

Recenze avokádových matrací | „Miluji svou avokádovou matraci! Nejen, že je to nejpohodlnější matrace, na které jsem kdy spal, je také nejpřirozenější. Je tak příjemné mít matraci, která nezapáchá po chemikáliích a není vyrobena ze škodlivých materiálů. Tohle je opravdu krásně vyrobená, úžasně pohodlná matrace.” – – Donna L.


Nejlepší pro | Plně přizpůsobitelné možnosti
Materiály | Certifikovaná organická bavlna, rostlinná PLA, GOLS certifikovaný latex
Funkce | Vyzkoušení na 100 nocí, záruka 25 let, vyrobeno v USA, možnosti financování
Nabídka produktů | Twin, Twin XL, Full, Queen, King, California King
Cena | 2 998 – 6 098 USD

Pokud hledáte dlouhodobou investici na míru, zvažte matraci Naturepedic. Matrace EOS je vyrobena amišskými řemeslníky v Ohiu a je vyrobena z materiálů s certifikací GOTS Certified a GREENGUARD Gold Certified, včetně fair trade latexu, organické bavlny a PLA na rostlinné bázi (místo porážení vlny kontaktujte přímo značku, abyste ji dostali dovnitř!) . Matrace je nastavitelná podle vašich plyšových/pevných preferencí (na levou a pravou stranu u velikostí queen a větších!) a dokonce můžete přidat topper pro extra měkký noční spánek. Zatímco veganská matrace Naturepedic je nejdražší na našem seznamu, věříme, že se vyplatí dlouhodobá investice. K dispozici jsou také finanční plány.

Recenze na naturpedickou matraci | „Cushion Firm je perfektní úroveň pro nás oba. I když si to po 90 dnech rozmyslíme, stále si můžeme objednat nové vrstvy a změnit podporu nebo pohodlí naší matrace, aniž bychom museli vyměnit celou matraci. Miluju to!” ––Šťastné mateřství (blog)


Nejlepší pro | Americká matrace
Materiály | 100% přírodní a organický latex Talalay a Dunlop, pletený potah ze 100% organické bavlny
Funkce | Doživotní záruka, 100 nocí zdarma vrácení a výměna, GREENGUARD Gold Certified, Vyrobeno na zakázku v USA, Eco Fire Barrier
Nabídka produktů | Twin, Twin XL, Full, Queen, Split Queen, King, Split King, California King, Split California King
Cena | 2 799 – 5 048 USD

Veganská matrace PlushBeds Natural Bliss nabízí různé velikosti, tloušťky a možnosti tvrdosti, takže si můžete přizpůsobit svůj spánek. Ručně vyráběné na zakázku v Kalifornii, milujeme, že tyto matrace neobsahují vlnu a mají certifikaci GREENGUARD Gold. Certifikace získaná méně než jedním procentem u značek matrací – je to nejpřísnější a nejkomplexnější standard na světě pro nízké chemické emise. Matrace také obsahuje patentovanou Eco Fire Barrier od společnosti Plushbeds – rostlinné vlákno, které zajišťuje, že matrace je ohnivzdorná bez použití škodlivých chemikálií. PlushBeds nabízí 100denní zkušební verzi, doživotní záruku, dopravu zdarma a bezplatné vrácení a financování s 0% RPSN.

Recenze matrací PlushBeds | „Nikdy předtím jsme nespali na latexové matraci, ale provedli jsme mnoho průzkumů a rozhodli jsme se pro tuto matraci od společnosti Plushbeds. Zejména Natural Bliss, protože je bez vlny (jsem velmi alergický) a má potah z organické bavlny. Když jsme 18 let spali na matraci z paměťové pěny, mysleli jsme si, že si na latex bude muset trochu zvyknout. Nicméně od první noci jsme velmi spokojeni! Nějak to zvládá být trochu “houpavé”, tvarově přiléhavé a podpůrné, přesto nenáročné na tlakové body ramen a kyčlí… Vřele doporučuji! ” – Linda G.

*Použijte kód GOODTRADE100 pro dodatečnou slevu 100 $ na všechny matrace Plushbeds.


Nejlepší pro | Matrace napuštěné dřevěným uhlím
Materiály | Aktivní uhlí, Eco-INSTITUT® 100% certifikovaný přírodní latex Dunlop, Certi-PUR-US® Certified Memory Foam
Funkce | 1 rok zkušební verze, 25 let záruka, doprava a vrácení zdarma, vyrobeno v USA, možnosti financování, vrácení peněz
Nabídka produktů | Twin, Twin XL, Full, Queen, King, Split King, California King
Cena | 1 149 – 2 398 USD

Již více než 30 let vyrábí Brentwood Home matrace a domácí potřeby z Los Angeles. Veganská matrace Crystal Cove je ideální pro ty, kteří chtějí matraci, která odráží vědomý a vyvážený životní styl. co tím myslíme? Tato matrace je oboustranná: Jedna strana je z plyšové paměťové pěny s aktivním uhlím, zatímco druhá je vyrobena z podpůrnějšího 100% přírodního latexu Dunlop. A je také veganská: V této matraci jsou použity pouze přírodní, netoxické materiály s certifikací GREENGUARD Gold. Ručně vyráběné v jižní Kalifornii.

Recenze domácích matrací Brentwood | „Za prvé, i když to není nutné pro výkon, musím říct, že matrace a polštáře Crystal Cove jsou krásné. Vypadají a působí luxusně. Nenáviděl jsem je přikrývat prostěradly! Co se týče výkonu, jsme velmi spokojeni. Vybalování bylo snadné a postel se rychle roztahovala. Žádné pachy. Zatím používáme plyšovou stranu, ale zatím jsme s ní spokojeni…ne moc tvrdá, ani moc měkká. Ideální pro nastavitelnou základnu.” – Ginger F.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *