5 nejlepších služeb rozvozu bio jídel pro rok 2023

By | August 3, 2023

Redaktoři Good Trade podporují produkty, které jsme osobně prozkoumali, otestovali a skutečně milujeme. Přečtěte si více o naší metodice a obchodním modelu zde.

V posledních letech služby rozvozu bio jídel změnily způsob, jakým přemýšlíme o vaření doma: nyní můžeme připravovat zdravá a organická jídla a zároveň omezit plýtvání potravinami. Nedávné studie ukazují, že balíčky s rozvozem jídel mají výrazně menší uhlíkovou stopu než jídla zakoupená v supermarketu a připravená doma.

Americké ministerstvo zemědělství odhaduje, že 31 procent potravin se v Americe vyhodí a více než dvě třetiny tohoto odpadu skončí v našich kuchyních. Místo toho tyto služby dodávání zdravých a organických potravin vybavují naše domovy předem naporcovanými ingrediencemi, aby se snížilo toto plýtvání a přesto se do nich dostalo ovoce a zelenina (někteří mají dokonce donášku snídaně!).

Provedli jsme rozhovory, otestovali chuť a prozkoumali recenze, abychom našli ty nejlepší a nejudržitelnější společnosti zajišťující rozvoz jídel, které usnadňují nakupování a zároveň jsou v souladu s našimi etickými a ekologickými hodnotami. Také jsme dali dohromady seznam pro dodávka bio kojenecké výživypokud máte doma malého!

Pokud dáváte přednost vaření od začátku, podívejte se na to nejlepší dodávkové boxy ekologických produktů (a upgradovat vás nádobí když už jste u toho!).


Celkově nejlepší | Milý vegane | Nejdostupnější


Nejlepší pro | Rostlinná, veganská jídla
Ingredience | Veganské, bez GMO a organické, pokud je to možné
Cena | Začíná na 13,25 USD za jídlo (porce)

Purple Carrot nabízí rostlinné jídelní soupravy a mražená jídla dodávaná až k vašim dveřím v recyklovatelných izolovaných krabicích s netoxickými ledovými balíčky. Společnost nabízí tipy na recyklaci obalů a dokonce navrhuje kompostování rostlinného odpadu, jako jsou banánové slupky a mrkvové hobliny! Přizpůsobte si možnosti doručení jídla výběrem obou počtu jídel A porce, které chcete za týden. Vyberte si z balíčků snídaní, obědů, večeří nebo svačin nebo z řady chutných hotových jídel, která jsou hotová za méně než dvě minuty. Jídelní soupravy obsahují všechny potřebné ingredience, označené pro snadné použití, a navíc brožuru plnou celosvětově inspirovaných receptů. Purple Carrot dodává kdekoli v sousedních USA.

Co říkají recenzenti | “Purple Carrot mi dává opravdu lahodné 100% rostlinné možnosti, které bych si NIKDY nepředstavoval dělat sám.” – Aly Raismanová


Nejlepší pro | Programy cílené výživy
Ingredience | 100% bio, bez lepku a mléčných výrobků
Cena | Od 31 USD za jídlo za 2denní dodávku; dostupné předplatné

Pokud jde o rostlinný, organický a výživný plán, Sakara vám pomůže. S rotujícím týdenním menu, které lze zakoupit jednorázově nebo se slevou, si můžete vybrat minimálně dvě jídla na pouhé dva dny nebo si vybrat z jejich dlouhodobějších variant. Není pochyb o tom, že tato služba je dražší, ale jejich suplementy, vitamíny a wellness čaje kromě jídel vám přinesou více peněz. S plány zaměřenými na zdraví střev, metabolismus a další si užijete vědecky podložený, pečlivě navržený jídelní plán, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Sakara lodě po celé zemi.

Co říkají recenzenti | “Sakara předefinovala můj vztah k jídlu a umožnila mi vidět, že to, co si zvolíme, abychom se poháněli, nás ovlivňuje na všech úrovních – fyzicky, emocionálně i duchovně.” —carly s .


Nejlepší pro | Jídla od místních kuchařů
Ingredience | Certifikované suroviny Real Food, bez mléčných výrobků, lepku a rafinovaných cukrů
Cena | Ceny se liší podle jídla a lokality

Territory dodává čerstvé sezónní menu od místních šéfkuchařů, které jsou dodávány dvakrát týdně pro maximální čerstvost. Je snadné přizpůsobit se jakýmkoli vašim preferencím a nutričním potřebám, k dispozici jsou vegetariánské, keto, paleo a Whole30 plány (abychom jmenovali alespoň některé!). Vybíraví jedlíci jsou vítáni – ohodnoťte své jídlo každý týden, abyste pomohli službě s návrhy před slotem na následující týden (skvělé!). Chcete-li se podívat do hloubky, podívejte se, co si náš editor myslí o Territory, v naší recenzi jejich jídelních souprav.

Co říkají recenzenti | “Upřímně řečeno, pokud jste hrozní ve vaření (já) nebo chcete jen zdravá jídla, která jsou čerstvě připravená, jděte do Territory.” —Kaila, ověřený kupující


Nejlepší pro | personalizovaná doporučení; duální prodej potravin a receptur
Ingredience | Všechny potraviny neobsahují částečně hydrogenované oleje, umělá sladidla, kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy, umělá barviva a umělé konzervační látky.
Cena | Začíná na 65 USD za doručení

Napůl supermarket, napůl doručovací služba, Hungryroot dělá vaření snadné a chutné. Po absolvování kvízu, který určí vaše chuťové pohárky, nutriční potřeby a další, vytvoří Hungryroot vlastní plán a naplní váš nákupní košík doporučenými potravinami. A 10minutové recepty vyrobené šéfkuchařem; jsou vyrobeny z celých surovin a neobsahují umělá sladidla, konzervační látky a kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy. Krabice jsou recyklovatelné, ledové balíčky biologicky rozložitelné, a pokud Hungryroot někdy dojdou zásoby jídla, 100 procent bude věnováno místním potravinovým bankám. Dodávají do sousedních USA. Zní to jako výhra pro nás všechny – a naše břicha.

Co říkají recenzenti | „Pro mě to šetří peníze a můj zdravý rozum. Šel bych nakupovat potraviny s dobrými úmysly a byl bych na konci dne příliš vyhořelý, abych je uvařil. Hungryroot to dělá tak snadným, že nedokážu ospravedlnit, že už nevařím.“ —Micheala P. (recenze)


Nejlepší pro | Hotová jídla inspirovaná světem
Ingredience | Bez lepku a mléčných výrobků, pokud možno organické, rostlinné
Cena | Od 12 $ za jídlo

Pro předplatitelskou službu, která vám dá práci s chutnými jídly plnými superpotravin, máte Bodlák. S rostlinným, výživným menu pro snídaně, obědy, večeře, svačiny, wellness záběry a džusy můžete pokračovat ve svém rušném životě s vědomím, že o výživu je postaráno. V současné době dodávají do vybraných lokalit na východním a západním pobřeží a dodávají dvakrát týdně, aby byla zajištěna čerstvost. Pokud jste nadšení z globálních příchutí a superpotravin (myslím, že maca, reishi, moringa), ale nevěříte na myšlenku sledování ingrediencí, Thistle vás chce informovat. To se nedá porazit!

Co říkají recenzenti | “Milujeme, že jídla používají vysoce kvalitní suroviny a nikdy nejsou nudná.” — Bodlákový zákazník


Bonusová varianta

Cena | Začíná na 60 $/měsíc
Dodává do | Po celých USA, kde je povolena přímá přeprava vína spotřebiteli
Nejlepší pro | Přírodní, organické a udržitelné víno; personalizované hodnocení vína

Pro vaše organické víno k jídlu, zamiřte do Winc! Winc je personalizovaný online vinařský klub, který se vás zeptá na řadu otázek o vašem profilu patra a umožní vám personalizovat vaše měsíční dodávky vína – obsahující víno pocházející z ekologických a udržitelných vinic. Většina vín má také nízký obsah siřičitanů nebo cukru.

Filozofie nulového odpadu společnosti Winc neustále hledá způsoby, jak snížit svou uhlíkovou stopu prostřednictvím procesu výroby hroznů a sklenic. Tým také vrací na udržitelné věci prostřednictvím 1 % pro planetu. Popíjejte křupavé Chardonnay nebo udržitelně polosladké – na výběr jsou tisíce lahodných vín.

Co říkají recenzenti | “Jejich vinný lístek je skvělý! Většinou malé várky od téměř neslýchaných vinařství… Ať už jste znalec, milovník vína nebo jen příležitostný piják hroznů, najdete si něco pro sebe!“ – Mandy R.


Doporučený obrázek Sakary


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *