7 stylových vnitřních kompostovacích nádob pro vaši kuchyňskou linku

By | August 3, 2023

Redaktoři Good Trade podporují produkty, které jsme osobně prozkoumali, otestovali a skutečně milujeme. Přečtěte si více o naší metodice a obchodním modelu zde.

Podle Agentury pro ochranu životního prostředí lze téměř třetinu toho, co vyhodíme, skutečně kompostovat. To znamená, že můžeme přesměrovat to, co končí na skládkách, přeměnou našich zbytků jídla a odpadu ze dvora na organickou, výživnou půdu.

Věděli jste, že můžete kompostovat vše od čajových sáčků přes ořechové skořápky až po krbový popel? Udělejte si hromadu odpadků na tmavém a stinném místě svého dvora a za dva až čtyři měsíce budete mít bohatou a savou půdu, čímž snížíte svou uhlíkovou stopu a metan. Přečtěte si více o kompostování zde.

Bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo jak malý je váš životní prostor, tyto roztomilé a malé vnitřní kompostovací koše výrazně usnadňují zelené bydlení. Tento seznam obsahuje nejlepší vnitřní kompostovací nádoby, které jsme mohli najít, a obsahuje jednoduché kompostovací nádoby na desku pod 30 USD na investice do domácích spotřebičů, takže existuje spousta udržitelných možností, které vám pomohou přeměnit váš odpad na aktuální Zlatíčko moje.

Poté, co si zvyknete na produkci půdy, musíte rozšířit svou vnitřní zahradu! Podívejte se na naše průvodce vertikální nádvoří A kde koupit pokojové rostliny online.


Celkově nejlepší — Lomi
Nejdostupnější — Balíček zdarma
Nejroztomilejší na naší kuchyňské lince — Bamboozel


1. Bambus

Nejlepší pro | Zábavné a barevné kompostovací koše
Mate | 1,15 litru
Cena | 40 dolarů

Společnost Bamboozle se sídlem v Severní Karolíně vyrábí speciální předměty pro domácnost z bambusu, udržitelného vlákna, které má nízký dopad A dobrý výkon. Tato roztomilá nádoba je skvělá, pokud hledáte malou kompostovací nádobu – náš tým ji miluje pro své menší rodiny po dvou a třech letech. Dodává se s víkem, filtry blokujícími zápach (můžeme potvrdit, že to funguje!) a bambusovou rukojetí. Naše oblíbená z pěti barev je krásná terakota. Omdlít.

Kupte si kompostovací nádoby Bamboozle


2. Net Zero Co.

Nejlepší pro | Kompostovací nádoby, do kterých se vejde více než 25 šálků zbytků potravin
Mate | 25,5 šálků/6 litrů
Cena | 55 dolarů

Net Zero Co., přední značka v hnutí s nízkým odpadem, nabízí plastové alternativy pro téměř vše, co potřebujete, včetně typického kuchyňského kompostéru. Tato nádoba z nerezové oceli se vzduchotěsným víkem a uhlíkovým filtrem pojme neuvěřitelných 25+ šálků a pomáhá proměnit vaše typické zbytky na bohatou půdu bez páchnoucích pachů. Nejlepší na tom je, že se vám dodává ve 100% biologicky rozložitelném obalu.

Kupte si kompostovací nádoby od Net Zero Co


3. Cliff Spencer

Nejlepší pro | Ručně vyrobený kompostovací koš v Americe
Mate | 11–25 šálků/2,5–5,7 litrů
Cena | 160–205 USD

Krásný kompostovací kotec na dřevo na zakázku? Ano prosím. Kompostér Cliff Spencer je ručně vyráběn ve dvou velikostech (velikost pro drobnou nebo rodinnou velikost) a dle vašeho výběru barvy (bílá, šedá nebo ořech). Vyrobeno ze zachráněného ořechového dřeva a pánve a poklice z nerezové oceli, je krásně diskrétní a ideální pro každou elegantní pracovní desku. Tento vnitřní kompostovací koš vyrobený v Birminghamu, AL, je jednoduchým a odolným doplňkem každé domácnosti.

Kupte si kompostéry Cliff Spencer


4. Balíček zdarma

Nejlepší pro | Nejdostupnější kompostovací koš
Mate | 21 šálků/5 litrů
Cena | 24 dolarů

Nový kompostovací koš Package Free z nerezové oceli je stejně účinný a cenově dostupný. Tato nádoba je vyrobena ze směsných materiálů, které jsou samy recyklovatelné nebo kompostovatelné, a je dodávána s filtrem s aktivním uhlím, díky kterému bude váš domov vonět svěže bez ohledu na to, co do něj hodíte. Dodává se ve 100% kompostovatelném obalu, pomáhá vám vyhnout se odpadu více způsoby a za méně než 25 USD.

Kompostovací zásobníky v balíčku zdarma


5. Neobvyklé zboží

Nejlepší pro | Živý kompostér s červy
Mate | Kompostuje až 2 libry/týden
Cena | 199 dolarů

Živý kompostér od Uncommon Goods funguje přímo na vaší kuchyňské lince s pomocí červů! Tento futuristický kompostovací koš vyrobený z udržitelného korku a recyklovaného plastu okamžitě nasytí vaše zbytky šrotu červům, kteří každý den sežerou polovinu své hmotnosti. To jsou téměř dvě libry týdně (nebo ekvivalent dvou nebo tříčlenné domácnosti). Zbude vám jen přírodní hnojivo plné živin a enzymů, kterým můžete posypat zahradu nebo rostliny.

Kupte si kompostovací nádoby na neobvyklé zboží


6. Vitamix Food Cycler

Nejlepší pro | Kompaktní elektrický kompostér
Mate | 2,75 šálků/2,5 litru
Cena | 400 dolarů

Posuňte své kompostování na další úroveň s Vitamix FoodCycler, inovativním domácím spotřebičem, do kterého se vyplatí investovat. Stačí vám elektrická zásuvka (dobře a půl metru prostoru). Díky vybavení pro několik cyklů za den můžete své zbytky, jako jsou vaječné skořápky, kuřecí kosti a slupky ze zeleniny, přeměnit na úrodné hnojivo pouhým stisknutím tlačítka. Přestože má cenu 400 dolarů, je ideální pro rodiny a obyvatele města.

Kupte si kompostér Vitamix


7. Lomi

Nejlepší pro | Uhlíkově neutrální elektrický kompostér
Mate | 12,5 šálků/3 litry
Cena | 499 dolarů

Od Certified B Corp Pela přichází Lomi, elektrický kompostér připravený proměnit váš potravinový odpad na výživné rostlinné jídlo. Tento elegantní přístroj je jediným certifikovaným uhlíkově neutrálním elektrickým kompostérem a trvá pouhých 12 hodin, než promění vše od rybích kostí po jádra jablek v půdu. Máte výrobky z bioplastů a papíru? Lomi je může mít! Tento velkokapacitní kompostér má specifický režim pro bioplasty, což z něj činí nejuniverzálnější investici na trhu.

Prodejna Lomi Composter


Doporučený obrázek Jídlo52


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *