Dárky, které stále rozdávají: 9 krabičky s předplatným Fair Trade pro každého na vašem seznamu

By | August 2, 2023

Redaktoři Good Trade podporují produkty, které jsme osobně prozkoumali, otestovali a skutečně milujeme. Přečtěte si více o naší metodice a obchodním modelu zde.

Boxy na měsíční předplatné jsou kreativním dárkem pro přátele a rodinu, který nabízí lásku i do nového roku. Dárkové balení je také zábavný a vzrušující způsob, jak se dozvědět a vyzkoušet nejnovější vědomé značky a produkty.

Níže najdete kurátorský seznam udržitelných předplatitelských boxů, které se specializují na čistý život, zero waste, péči o sebe, rodičovství, přírodu a další. Mnoho z nich nabízí možnosti jednorázového nákupu a také měsíční předplatné. A některé dokonce zasílají do zahraničí! Pokud hledáte další nápady na dárky na poslední chvíli, podívejte se na naši kolekci předplatného knih a předplatného vinného klubu!


1. Láska k přírodě

Etika | Fair trade, udržitelné, bez krutosti, balení s nízkým dopadem, CO2 neutrální doprava, dává zpět
Cena | Od 59,95 $

Zakladatelka Earthlove boxu je také zakladatelkou udržitelné farmy ve Washingtonu a tyto kurátorské boxy jsou rozšířením jejího cíle kultivovat holistický život v komunitách tím, že do lidských životů vnesou více „země“. Krabice obsahují šest až osm přírodních a ekologicky šetrných produktů, které také vrátí ekologickým neziskovkám. Toto je perfektní dárek pro milovníka přírody ve vašem životě.


2. greenUP box

Etika | Bezplastové, veganské možnosti, vracející se
Cena | Od 39,95 $

#Včelí plast. Předplatitelský box greenUP je neuvěřitelný způsob, jak pomalu zavádět do svého života zásoby s nulovým odpadem a bez plastů nebo inspirovat někoho blízkého k přechodu. Krabice je vyrobena z ekologických, opakovaně použitelných nálezů, jejichž cílem je vytvořit kreativní způsoby, jak snížit množství odpadu, a to vše při použití promyšlených produktů, které jsou dobré pro Zemi a lidi.


3. Prosperujte na trhu

Etika | Fairtrade, udržitelný a organický, se vrací
Cena | Od 59,95 $ (jednoroční členství)

Pro krabici plnou zdravých a udržitelných produktů doporučujeme darovat předplatné Thrive Market. Díky pečlivému výběru více než 6 000 vysoce kvalitních domácích, potravinářských a kosmetických produktů je Thrive snadný a dostupný pro každého, včetně vašich blízkých! Darujte někomu speciálnímu roční členství a Thrive to vyrovná darováním bezplatného členství někomu, kdo to potřebuje.


4. PŘÍČINA

Etika | Vyrobeno eticky, z udržitelných zdrojů, bez krutosti
Cena | Od 29,95 $

Krabice plná sociálně uvědomělých společností a rozvíjejících se značek, které to vracejí? Ano prosím! Causebox důkladně prozkoumá zahrnuté produkty a značky a společnost sdílí svůj příběh řízený dopadem v každé krabici. Toto je perfektní dárek pro vaše blízké, kteří chtějí vědět o etických a udržitelných značkách.


5. Vavřínová truhla

Etika | Nezávislí řemeslníci
Cena | Od 39 dolarů

Jsme velmi inspirováni těmito krabičkami Laurelbox, které jsou vyrobeny na zakázku pro lidi, kteří zažívají ztrátu. Svátky mohou být pro někoho těžké období a tyto krabičky připomínají našim blízkým, že ve svém smutku nejsou sami. Každý box lze upravit tak, aby vyhovoval specifickým potřebám vašeho blízkého. Výrobky uvnitř jsou ručně vyráběny zaměstnanci Laurelbox a místními řemeslníky.


6. TravelBox

Etika | Fair trade, eticky vyrobený, udržitelný, nízký dopad
Cena | Od 49,99 $

JourneyneeBox, který zahájila designérka Kevia Jeffrey-West, nabízí luxusní předměty v hodnotě 200 dolarů. Čtvrtletní předplatné obsahuje udržitelně vyrobené a fair trade doplňky, oblečení, domácí potřeby a kosmetické výrobky inspirované cestováním a přírodou – odtud název – a minulá místa inspirace zahrnovala Liverpool, Kjóto a Grand Canyon. Pokud se od toho všeho chcete dostat a přitom být v pohodlí domova, pořiďte si JourneyneeBox.


7. Krabice čisté krásy

Etika | Netoxický, bez krutosti
Cena | Od 41,95 $

Pokud vaše rutina péče o pleť vyžaduje vylepšení, nehledejte nic jiného než Clean Beauty Box. Předplatitelský box nabízí netoxické produkty pro krásu a péči o sebe a zahrnuje pečlivě ověřené položky, které jsou bez krutosti a vyrobené z eticky získaných surovin. Společnost upřednostňuje organické, volně sklizené, biodynamické a fair-trade zboží, takže si můžete být jisti, že cokoliv si na své tělo dáte, je jen to nejlepší.


8. Ekocentrická máma

Etika | Netoxický, organický, přírodní, bez GMO, vraťte se
Cena | Od 34,99 $

Ecocentric Mom je měsíční doručovací klub pro přírodní produkty pro domácnost, miminko a mateřství. Díky přísnému seznamu zakázaných chemikálií a toxických látek jsou všechny krabičky Ecocentric Mom bezpečné a etické. Tam, kde je to možné, jsou produkty také veganské, bez krutosti, recyklované a v malých sériích. Každá krabička je přizpůsobena pomocí užitečných produktů, které podporují matku a dítě na každém kroku.


9. Krabice Nomadik

Etika | Návraty
Cena | Od 29,99 $

Pro outdoorové nadšence box Nomadik inspiruje vaše blízké, aby se dostali ven a vytvořili nezapomenutelná dobrodružství. Boxy jsou složeny z vědomého a inovativního outdoorového vybavení specifického pro potřeby kempování a turistiky. Zvláště se nám líbí, že část příjmů této společnosti jde na pomoc životnímu prostředí.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *