Opravdu postýlka SNOO pomáhá miminkům lépe spát? (recenze 2023)

By | August 5, 2023


Redaktoři Good Trade podporují produkty, které jsme osobně prozkoumali, otestovali a skutečně milujeme. Přečtěte si více o naší metodice a obchodním modelu zde.

S nedostatkem spánku a krví podlitýma očima jsem si prohlížel poznámky, které jsem narychlo zadal do telefonu při měsíční prohlídce novorozence naší dcery naší dceři. “Vyzkoušejte Snoo” na prvním místě seznamu.

SNOO slibuje, že dětem prodlouží spánek a noc jemným houpáním a uklidňujícím bílým šumem a zvýší bezpečnost jejich spánku.

Zoufale jsme chtěli, aby naše miminko spalo víc než ve své postýlce u postele, a naše dětská lékařka nám doporučila zvážit postýlku SNOO. SNOO inzerovaný jako „pár rukou navíc“ slibuje, že dětem prodlouží spánek a noc jemným houpáním a uklidňujícím bílým zvukem a zvýší bezpečnost jejich spánku pomocí zavinovačky, která se zacvakne do postýlky a zabrání mu v převalování. . Pokud vaše dítě začne plakat, SNOO se bude houpat rychleji a zesílí bílý šum, aby je uklidnil. Navíc se připojuje k Wi-Fi a má doprovodnou aplikaci, která vám umožní sledovat a upravovat pohyb a úrovně zvuku sami.

Toto high-tech lůžko bylo vyvinuto slavným pediatrem Dr. Harvey Karp, možná nejlépe známý jako autor Nejšťastnější dítě v bloku. Dr. Společnost Karp’s LA se sídlem v LA (Happiest Baby) pokračuje ve svém úsilí pomáhat miminkům a jejich pečovatelům ke kvalitnímu odpočinku. Společnost Karp’s v LA (Happiest Baby) uvedla na trh SNOO v roce 2016 a vyrábí jej v renomované továrně v Číně, která se specializuje na dětské produkty. Upoutalo mě, že tento produkt vyrobil uznávaný dětský lékař, nejen technologická firma.

Internet věděl, že jdu do rodičovství, a podle toho mě propagoval, takže jsem před porodem viděla několik reklam na SNOO. Cenovka 1 695 $ mě přiměla k tomu, že jsem to zařadil do kategorie zbytečný luxus, dokud to nenavrhl lékař pro naši rodinu. Naštěstí má Happiest Baby možnost pronájmu za 159 $ měsíčně, díky čemuž je mnohem dostupnější. To odpoledne jsem si objednal pronájem a o pět dní později bylo slavné řešení na spaní doručeno k našim předním dveřím.

Obal byl robustní a dobře navržený a nastavení SNOO trvalo jen pár minut: připevněte nohy, zapojte, stáhněte si aplikaci a připojte postel k síti Wi-Fi. SNOO vypadal jako nový, bez známek předchozího používání. Každý z nich prochází mezi pronájmy přísným pětistupňovým procesem dekontaminace a obnovy (popsaným v dolní části stránky produktu). Dodává se také se zbrusu novou matrací, prostěradlem z organické bavlny a dvěma zavinovačkami z organické bavlny (jeden malý a jeden střední), které si můžete ponechat. Objednal jsem si druhou sadu hadříků, abychom měli zálohu v každé velikosti, kdyby potřebovaly vyprat.

Jakmile bylo připraveno a nastal čas spánku, dala jsem své dítě do zavinovačky. Byl jsem ohromen tím, co se stalo potom: začala se rozčilovat, SNOO ji začal houpat rychleji a během minuty tvrdě spala. Poslal jsem SMS členům rodiny a přátelům s mámou a byl jsem nadšený okamžitými výsledky. Během několika příštích týdnů si více zvykla na SNOO a všimli jsme si, že šlofíky, které si dávala, byly trvale delší než spánky, které si dávala v Pack-n-Play nebo na jiném místě.

Přál bych si, abych mohl říci, že moje dítě od té doby spalo blaženě jako dospělý, ale žádný produkt na světě to nedokáže Celý obejít realitu problémů se spánkem u novorozenců.

Přál bych si, abych mohl říci, že moje dítě od té doby spalo blaženě jako dospělý, ale žádný produkt na světě to nedokáže Celý obejít realitu problémů se spánkem u novorozenců. Tato chytrá postel však výrazně pomáhá. Před SNOO bylo jedním z našich největších problémů přenést naši dceru z naší náruče do ticha její postýlky. Jakmile ucítila pod sebou nehybnou matraci, přešla z ospalosti do bdělosti a zuřivosti. S SNOO jsme ji dokázali přenést s mnohem menším dramatem a brzy nám začala dovolovat, abychom ji uložili „ospalou, ale vzhůru“, přesně jak navrhují všichni odborníci na spánek dětí.

Mnoho zákazníků říká, že SNOO také pomáhá jejich malému usnout bez lidského zásahu tím, že zesílí houpání, když uprostřed noci pláče. Podle našich zkušeností byla obvykle nějaká jiná potřeba (přebalování, hlad atd.), která vyžadovala, abychom dítě vstali, jakmile začalo během spánku plakat. Oceňuji, že SNOO nebude houpat naštvané miminko donekonečna. Jakmile eskaluje na nejvyšší nastavení, automaticky se vypne a nebude pokračovat, dokud si nevšimne, že zavinovačka byla uvolněna a znovu přiložena – to znamená, že rodič vzal dítě ven, aby se o něj postaral, a poté jej znovu vložil, jakmile jsou v klidu.

SNOO je navrženo pro použití do šesti měsíců věku dítěte, 25 liber nebo tlačení na všechny čtyři (podle toho, co nastane dříve), a má „režim odstavení“, který pomáhá připravit vaše dítě na další fázi. Naše dcera rychle rostla a kolem čtyř měsíců jsme ji přenesli do standardní postýlky. Přechod byl tak hladký, jak jsme doufali.

Když jsme dokončili pronájem, naložili jsme ho do původního obalu a naplánovali vyzvednutí. Celý proces byl zefektivněný a efektivní. Zážitek se nám tak moc líbil, že jsme si ho plánovali znovu pronajmout pro naše druhé dítě, ale přítel nám velkoryse dovolil půjčit SNOO, které vlastní.

Tentokrát jsme postel ustlali před příchodem domů z nemocnice a naše dítě ji používá od prvního dne. Většina jejích spánek jsou „kontaktní spánky“, protože se rádi mazlíme, ale když je potřeba, ráda odpočívá ve svém chytrém spánku. Když to píšu, moje nejnovější novorozeně se pomalu pohupuje tam a zpět ve svém SNOO, což jí dává několik hodin bezpečného spánku – něco, o čem jsem mohl jen snít, když byl můj nejstarší v jejím věku.

SNOO není náhradou za bdělé pečovatele. Neumí vrátit dudlík do pusy dítěte ani mu zazpívat jeho oblíbenou písničku.

SNOO není náhradou za bdělé pečovatele. Nemůže vrátit dudlík zpět do pusy dítěte nebo zpívat jeho oblíbenou písničku, když je naštvané. Taky je nemůže nakrmit ve 3 ráno. co to je umět poskytuje bezpečné prostředí pro spánek a zároveň napodobuje pohyby a zvuky dělohy, a to působivě dobře. Doporučuji všem novopečeným rodičům.

Klíčové body učení

  • SNOO je chytré spací lůžko vytvořené pediatrem Dr. Harvey Karp.
  • SNOO napodobuje zvuky a pocity z dělohy pro novorozence tím, že se houpe a hraje bílý šum.
  • Bezpečnostní utěrka pomáhá udržet dítě na místě a senzory v SNOO reagují na pláč dítěte silnějším houpáním. Je tam bezpečnostní uzávěr.
  • SNOO je na prodej nebo k pronájmu. Je speciálně navržena pro novorozence do šesti měsíců.
  • Při použití podle pokynů je SNOO užitečným pomocníkem při spánku pro malá miminka (zejména pro spánek), ale nenahrazuje potřebu, aby lidští pečovatelé dítě krmili, přebalovali a zpívali.

Ellie Hughesová strávil několik let jako blogger o udržitelné módě a vedl marketing značek, které chtěly upřednostnit etiku a životní prostředí. Nyní je spisovatelkou a marketingovou konzultantkou na volné noze, která žije v Portlandu se svým manželem, dvěma malými dcerami a corgi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *